ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО Iкс плюс IгрекКатегории Поети-Шiстдесятники ()Ў ./ 13 Клас (hid)Ў ../../SCHOOL/13class/

Оригинал Чорнявiй математичцi Я не заздрю уже нiкому — Де ще мудрих таких знайти? Це ж менi стало вперше вiдомо: Iкс плюс iгрек — це будеш ти. I здається, що я володiю Вiковiчним секретом краси Лиш тому, що я розумiю Загадковi твоï iкси. Розумiю? Який там розум! Просто здорово, що ти є! Що вслухається в нiжнi погрози Збаламучене серце моє. Я не заздрю уже нiкому — Де ще мудрих таких знайти? Одному лиш менi вiдомо: Iкс плюс iгрек — це будеш ти.

Висновки Жартiвливий вiрш В. Симоненка присвячений чорнявiй математичцi. Можливо, це перше юнацьке захоплення учня своєю вчителькою, можливо, маленька помста учня, якому важко даються iкси та iгреки, та ще й вiдволiкає своєю вродою, баламутить серце красива математичка. А може, учнiвська вдячнiсть за вiдкритi закони науки, за вiдданiсть своïй справi. Про це читачi можуть лише здогадуватися i сприймати так, як ïм хочеться думати, як ближче до серця.

Метки Iкс плюс iгрек, ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО, Стислий виклад твору, Скорочено, Уривки, УКРАÏНСЬКА ЛIТЕРАТУРА ДРУГОÏ ПОЛОВИНИ ХХ-ПОЧАТКУ XXI СТ, твiр, стислий, короткий, скорочено, уривки, основна, думка, переказ
ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО Iкс плюс Iгрек